جهیزیه خریدن یا نخریدن! مساله این است!  

+در واقع خیاطیه من در این حده که مثلا وقتی یه مانتو نو میگیرم، سوزن رو نخ کنم و دکمه هاشو سفت کنم! که تازه اونم خیلی دقیق و تمیز بلد نیستم انجام بدم!
بعد هر از گاهی که مامانم تحت تاثیر خانم های خاله زنک همسایه و فامیل قرار میگیره که بهش میگن واسه دخترت جهیزیه بگیر چون داره گرون میشه و این حرفا و مامانم میاد به من میگه همیشه ی همیشه هم با این پاسخ من مواجه میشه!( البته این پاسخ رو چند سالی هست کشف کردم تا قبلش فقط میگفتم نمیخوام)
بهش میگم که باشه او

ادامه مطلب  

تئاتر در اسپانیا  

ویل دورانت در فصل ششم از تاریخ تئاتر ادامه می دهد : میگوئل سروانتس (1617-1547) با وجود زندگی سختی که داشت ،بسیار پر کار بود و ده ها نمایش نامه نوشت که یکی از آن ها توانست تماشاگران را به خود جذب کند .
ولی آن چه که موجب محبوبیت سروانتس گشت ، در واقع انتشار رمان " دن کیشوت " بود که " آینه ی عادات و آداب بود " و " اخلاق بشر را آشکار می ساخت و آن را به صورت فلسفه در آورد ".
این کتاب تاثیر به سزایی بر روی آثار ادبی در اسپانیا ، ایتالیا ، فرانسه و انگلیس گذاشت و حت

ادامه مطلب  

سخنی با شما 2  

هوار
 
 
هو
به نام خداوندگار جمیل
دوست عزیز: اگر می گویم در نوشتن رمان علاوه بر خواندن ها و نوشتن های بسیار، به ویژه داستان کوتاه، باید تجربة زندگی را هم داشت؛ دلیل منطقی برای گلایه نیست. و نیز دلیل کافی برای من نیست که رمان بر آمده از قلم جوان را نخوانم و نسبت به آن بی تفاوت بمانم.
احمد بیگدلی

ادامه مطلب  

رماندونی  

بسم خداو خالقم تنهااو
سلام دوستای عزیز من براساس یه سری مستندات و واقعیت های زندگی یه عاشق که خودم باشم یه رمان بااسم رهای مرگ دارم مینویسم و فصل اولش کامل شده میخوام این فصل رو به صورت امتحانی قراربدم واگرموردتوجه شماقرارگرفت برای آغاز رمانم فصل های دیگه رو هم براتون میذارم اینم عکس شخصیت اول رمان که خانم سوگند باشنگ بازیکن تیم ملی والیبالمونه که من اسمش رو در رمان رهاکاویانی گذاشتم

ادامه مطلب  

عشق من عشق نبود...  

عشق اگر عشق باشد ؛
هم خنده هايت را دوست دارد ، هم گريه هايت را ….
هم شادي ات را دوست دارد ؛ هم غم هايت را …
هم لحظه هاي شادابي ات را مي پسندد ، هم روز هاي بي حوصلگي ات را …
هم دقايق پر ازدحامت را همراهي ميکند ، هم دقايق تنهايي ات را …
عشق اگر عشق باشد ،
هم زيبايي هايت را دوست دارد ، هم اخم هايت را در روزهاي تلخي …
هم سلامتت را مي پسندد ، هم روزهاي گرفتاري و بيماري همراهي ات مي کند …
عشق اگر عشق باشد ، با يک اتفاق ، تو را تعويض نمي کند ، همراهي ات مي

ادامه مطلب  

خوندن رمان عاشقونه چجوری میتونه مضر باشه!  

تو این سه روز سفر بودم...
یکی از همسفرام یه معلم بود. تعریف می کرد یه بار از یکی از شاگرداش که داشت سرکلاس زیرزیرکی رمان میخوند رمانشو گرفت. کنجکاو شد ببینه این چیه که انقدر بچه هارو جذب میکنه! میگفت غروب نشستم پاش هی خوندم هی خوندم با خودم میگفتم چرا هوا تاریک نمیشه یهو متوجه شدم اصلا صبح شده!!!!!
با خودم فکر می کنم این نویسنه هایی که انقدر قلمشون خوبه و همه رو جذب میکنه چی می شد اگه در مورد مسائلی بنویسن که واقعا به درد ما جوونا می خوره!بعد خوندن

ادامه مطلب  

رمان زنان کوچک 3  

ﺩﺧﺘﺮﻩ ﭘﺴﺖ ﮔﺬﺍﺷﺘﻪ : " ﺳﻮﺭﭘﺮﺍﻳﺰ ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﻣﻦ ﺣﺎﻣﻠﻢ " . . . . . . . پسره زيرش ﻛﺎﻣﻨﺖ ﮔﺬﺍﺷﺘﻪ ﺧﻴﻠﻲ ﺑﺎﺣﺎﻝ ﺑﻮﺩ ﺑﺎ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﻛﭙﻲ !!!! ﺧﺪﺍﯾﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍ من خودم با پاي خودم اومدم واسه توبه خدايي قبولم كن !

ادامه مطلب  

رمان خوشبختی همینجاست  

سلامی دوباره به دوستای خوبم.
دوباره اومدم یه ادرس دیگه ای بهتون معرفی کنم
امیدوارم راضی باشید
http://romanelahenaz.blogfa.com
خوشبختی همینجاست
نوشته ی خودمه.امیدوارم خوشتون بیاد
تازه خوشحال میشم اگه واسم نظر بذارید وبگید چطوری بشه
دوستون دارم.بووووس

ادامه مطلب  

ترکیب تیم ملی کشتی کشورمان در مسابقات جهانی و آسیایی 2014  

اسامی ملی پوشان آزادکار اعزامی به رقابت های جهانی ازبکستان و بازی های آسیایی کره جنوبی به شرح زیر اعلام شده است:
مسابقات جهانی ازبکستان:57 کیلوگرم: حسن رحیمی61 کیلوگرم: مسعود اسماعیل پور65 کیلوگرم: سید احمد محمدی70 کیلوگرم: مصطفی حسین خانی74 کیلوگرم: رضا افضلی86 کیلوگرم: محمدحسین محمدیان97 کیلوگرم: رضا یزدانی125 کیلوگرم: کمیل قاسمی
 
بازی های آسیایی کره جنوبی:57 کیلوگرم: حسن رحیمی61 کیلوگرم: مسعود اسماعیل پور70 کیلوگرم: مصطفی حسین خانی74 کیلوگرم: عزت

ادامه مطلب  

جنگ و رمان  

جنگ پديده تلخ و نفرت انگيزي است، در عين حال، گنجينه بي نظيري از رفتارهاي انسان در موقعيت خاص است. موقعيت هايي كه انسان در جنگ مي آفريند در جاي ديگري قابل تكرار نيست.
به نظرم، كج سليقگي است نسل داستان نويسي كه با يك جنگ طولاني قرابت دارد، آن را ناديده بگيرد. ما مي توانيم با نوشتن رمان هايي كه زمينه اش جنگ باشد، جايزه نوبل هم بگيريم. البته اگر وزارت فخيمه ارشاد هم بگذارد كارمان را بكنيم.

ادامه مطلب  

رمان و دموكراسي  

دموکراسی حکومت اکثریت نیست، بلکه حفظ حقوق اقلیت و ایجاد فضا برای تبدیل شدن اقلیت به اکثریت است.
شخصیت های رمان به طور طبیعی اقلیت هستند. شخصیتی که شبیه اکثریت باشد دیگر شخصیت نیست و به آن تیپ می گوییم. وقتی ملتی رمان می خواند، یعنی حقوق اقلیت را به رسمیت می شناسد، بنابراین بعید است ملت رمان خوان، تن به حکومت غیردموکراتیک بدهد.
 

ادامه مطلب  

پرسش و پارادايم دانش  

پرسش در پارادایم دانش قرار دارد. بدین معنا که هر پرسش حامل میزانی از دانش است. در واقع پرسش مرحله ای از دانش برای کسب مرحله ی بالاتری از دانش است. لیکن پاسخ همیشه موید کسب مرحله ی بالاتری از دانش نیست و پاسخی که حامل پرسش های تازه نباشد نوعی خروج از پارادایم دانش است.
بنابر این تعریف، پرسش به معنای جهل نسبت به موضوع نیست و خود میزانی از دانش است و نبود پرسش به معنای ورود به پارادایم جهل نسبت به موضوع است.
رمان در پارادایم دانش، بیشتر نزدیک به حو

ادامه مطلب  

 

کارگاه «رمانِ و رمان نویسیِ» شهریار عباسی، به همتِ حوزه هنری خوزستان در تاریخ 29 و 30 خرداد ، در اهواز برگزار شد.
به همین بهانه مصاحبه‌ای با ایشان انجام شده که با هم می خوانیم:
«شهریارعباسی» متولد سال 1349 است. وی در رشته علوم سياسی دانشگاه تهران تحصيل كرده است. او علاوه بر داستان‌نويسی در حرفه مطبوعات نيز فعال است و هم‌اكنون سردبير ماهنامه ايران‌پاك است.
عباسی داستان‌نويسی را از اواخر دهه‌ هفتاد آغاز كرده و اولين رمان او با نام «التهاب» د

ادامه مطلب  

كارگاه رمان در خوزستان  

به همت حوزه هنري خوزستان در خرداد ماه سال جاري نخستين كارگاه رمان در اهواز برگزار مي‌شود.
به گزارش خبرگزاری دانشجويان ايران (ايسنا) ـ منطقه خوزستان ـ شهريار عباسي، مدرس داستان‌نويسي و رمان‌نويس، مديريت اين كارگاه آموزشی را بر عهده خواهد داشت.
اين دوره آموزشي به منظور بالا بردن سطح آگاهي و دانش ادبي نويسندگان فعال و جوان ادبيات داستاني طراحي شده است.
نخستين كارگاه رمان حوزه هنری خوزستان در روزهاي پنجشنبه و جمعه (29  و 30 خرداد 93) و طي چهار ج

ادامه مطلب  

عشق و رمان  

امروز در روزنامه فرهیختگان
عشق مهم‌ترين عنصر زندگي جمعي است و گرچه رمان‌نويس هنگام خلق اثر تنهاست، ولي رمان حاصل زندگي جمعي و تلاشي براي بهتر زيستن در كنار ساير انسان‌ها و آسان‌تر كنار آمدن با طبيعت است. رمان گرچه در تنهايي نوشته مي‌شود، ولي راهي براي تنها زيستن نيست. به‌عكس راهي براي گريختن از تنهايي است. به باور من، رمان‌نويسان انديشه‌محور بايد مراقب باشند، عشق از رمان حذف نشود
متأسفانه پراخت سطحي به مقوله‌ي عشق در داستان‌هاي دم‌

ادامه مطلب  

دنياي رمان  

دنياي رمان دنياي قصه هاي تلخ و شيرين نيست. دنياي بودن و نبودن هاي سيال است. دنياي ناگفته هايي است كه جايي ديده ايم و نمي دانيم كجا. صداهايي است كه شنيده ايم و نمي دانيم كي شنيده ايم. رمان خوابي در بيداري و كليد لب هاي فروبسته انسان است.

ادامه مطلب  

رمان ها  

سلام دوباره...
بعد از یه مدت اومدم... می خواستم در مورد رمان هام حرف بزنم. من توی سایتی به اسم سایت نودهشتیا که مطمئنم اسمشو شنیدین رمان می نویسم. نام کاربریم *Silver Sun* هست. توی وب قبلیم لینک های دانلودشون رو گذاشته بودم و البته اون وب رو حذف کردم. خواستم چند مورد رو متذکر بشم به علاوه این که لینک رمان ها رو می خوام بذارم براتون.
این رمان هایی که الان می ذارم همه تو انجمن نودهشتیا نوشته و ویرایش شدن و نسخه هایی که توی غیر از سایت نودهشتیا و اینجا هست

ادامه مطلب  

سلام دوستان همكلاسي  

سلام سلام صدتا سلام به دوستايي كه امروز بياد سرود همشاگردي سالم ميفتن و ياد و خاطره اون روزهاي خوب و دوست داشتني رو هميشه با ياد كردن از دوستان زنده نگه ميدارن. چون امروز اول مهر سال ۱۳۹۳ است.          دوستتون دارم يه  عالمه هر چي بگم بازم كمــــــه

ادامه مطلب  

گالری تصاویر جلسات آموزشی پاراگلایدر مرداد ماه 1393  

جلسات آموزشی پاراگلایدر در سایت شهران
گالری تصاویر آبان ماه شاگردان پروازی( با کیفیت پایین) هر روزه تصاویر شاگردان پاراگلایدر در جلسات آموزشی در هنگام تمرین و پرواز در سایت ها قرار خواهد گرفت تفاوت یعنی برتری - و ما نیز متفاوت تر از بقیه عمل خواهیم کرد تنها باشگاه آموزشی تفریحی پاراگلایدر با آپدیت روزانه ی وبسایت ها در ایران و قرار دادن تصویر شاگردان پروازی در وبسایت ها (21 سایت) قابل توجه علاقه مندان به ورزش پاراگلايدر شما هر روزه مي توانيد

ادامه مطلب  

جنس خواهر ها  

جنس خواهر ها جلب است
مدتی بود که خواهر  ما دچار تب نویسندگی شده بودن ...ما هم فکر می کردیم با چند لیوان اب یخ حرف هایمان که شما قلمت اله و بله ....و این تب فرو کش می کنه ...اما فروکش که نکرد هیچ منجر به نوشتن یک رمان شد ..که ما هیچ وقت زیر بار خواندش نمی رفتیم  حتی برای نقد ساطوری ...تا این که سیستمشان هنگید و رمانشان پرید و ما نفسی راحت کشییییدیم .
بعد که امدیم از دلشان در بیاوریم گفتیم تولد این دردانه هیچکس ...که نزدیک است  برویم یک کتاب اموزش رمان نوی

ادامه مطلب  

چی بپوشم ؟ چطور ژست بگیرم ؟  

چی بپوشم ؟ چطور ژست بگیرم ؟
گاهي به عكس‌هاي نوجواني‌تان بيندازيد. آنچه اين عكس‌ها را در نگاه شما عجيب و گاهي خنده‌دار مي‌كند، دماغ بزرگ روزهاي بلوغ‌تان نيست؛ بلكه ژست‌هاي از رده خارج شده و لباس‌هايي است كه با ظاهر اين روزهاي شما زمين تا آسمان تفاوت دارد. اگر مي‌خواهيد 10 سال بعد به عكس‌هاي امروزتان نخنديد و اگر مي‌خواهيد دوربين مقابل‌تان زيباترين چهره را از شما به تصوير بكشد، نگاهي به اين نكات بيندازيد. ما به شما مي‌گوييم چه بپوشيد،

ادامه مطلب  

رمان بهشت میان بازوانت(قسمت اخر)  

اخخخخخخخخر
اهان راستی یه چن تا رمان توپ به زهرا جون بگم
حالشو ببره =همینکه کنارت نفس میکشم /سمفونی مرگ / باورم کن /
اگه گفتی من کیم /درهمسایگی گودزیلا /عشق و اتش /همخونه/
افسونگر/قرار نبود/در اغوش مهربانی /پانتی بنتی.......... بازم هست این رمانیی که
گفتم تو فهرسته رمانا تو وبلاگ هست برو بخون
 
 

ادامه مطلب  

رمان بهشت میان بازوانت1  

خلاصه:این رمان یه رمانی با جنبه عاشقونه و رمانتیک و در عین حال طنز.که اشنایی یه پسر مغرور در عین حال پر جذبه رو با پرستز خاصی که در نگاه اول مغرور و جدی به نظر میرسه رو با یه دختر دانشجوی کنجکاو و شیطون تو یه مسابقه قایق رونی که بیشتر بین بچه های دانشگاه اونم فقط واسه رو کم کنی و شرط بندی برگزار میشه رو به تصویر میکشه که قصه عشق حقیقی از ورود به موزه ای شروع میشه که ورود مجرد ها به اون ممنوعه و.....

ادامه مطلب  

زندگي  

چون نيك بنگري زندگي آموزگار شگفتي است با كوله باري از خاطرات تلخ و تجربه هاي شيرين درك عميق روزهاي عذاب بسي دشوار است اما در امتداد همين روزهاي تلخ به اكشير قدرت در آميزي و استقامت آموزي .... و تجربه مي كني كه به آهنگ هرروز همپاي شوي
 
 

ادامه مطلب  

رمان کلیدر به رنگ اسطوره است  

 
کلیدر رمان پر جازبه ای است از محمود دولت آبادی؛
نویسنده ای از قلب تپنده ی ایران، یعنی خراسان.
برآنم در حد یک چشم به هم زدن آن را ببینم از زاویه ای دیگر.
 یکی از ویژگی های اصلی آثار ماندگار و شاهکار، این است که رنگی
از اسطوره به خود می گیرند و از زمان و مکان فراتر می روند.
رمان کلیدر ،از آثاری است که از دریچه ی اسطوره کمتر دیده شده است.
از همان سحرگاه تاریخ  بین دامدارانِ کوچ رو و کشاورزان ساکن نشینِ
در کنار چشمه ها و رودها و آبشخورها، برخورده

ادامه مطلب  

آقا به دادم می رسی؟...  

زائري باراني ام ، آقا به دادم مي رسي؟بي پناهم ، خسته ام، تنها،به دادم مي رسي؟گر چه آهو نيستم......................................!اما پر از دلتنگي ام ضامن چشمان آهوها، به دادم مي رسي؟از کبوترها که مي پرسم نشانم مي دهند.......................... گنبد و گلدسته هايت را، به دادم مي رسي........................؟ ماهي افتاده بر خاکم ، لبالب تشنگي، پهنه ي آبي ترين دريا، به دادم ميرسي؟ماه نوراني شب هاي سياه عمر من، ماه من ، اي ماه من، آيا به دادم ميرسي؟ من دخيل التماسم را به چشمت بسته ام......

ادامه مطلب  

479- قلمموي طلايي اكليلي  

 
خيلي دوست دارم بيام از حال اين روزهام بنويسم ولي  حس خاصي اين روزها منو در بر گرفته كه از خيلي از كارهام دست كشيدم
قرص هايي كه براي جلوگيري از حالت تهوع ميخوردم ديگه رو بدنم بي اثر شده و منم داره با اين حالتهام كنار ميام
ميخام يه اعترافي بكنم:
نميدونم اين حرفو قبلا اينجا زدم يا نه ولي با چند نفر در موردش حرف زدم. اينكه وقتي به روزهاي گذشته فكر ميكنم و به چهار سال پيش كه سرآغاز آشناييم با آقاي ميم بود، همه چيز از ۴ سال پيش به الان برام پررنگه و

ادامه مطلب  

در تدارک دانشگاه!  

 
بالاخره رسیدیم خونه
من چ اوضاعی داشتم با این ثبت نام دانشگاه!
خودم اونور مدارکم اینور!
دانشگامو دیدم البته درشو فقط
دوسش میدارم!
آخ جوووووووووووووووون
همکلاسیای جدید
استقلال آزادی!
متروسواریم خوفه!
پسرااااااااااااا(حالا شانس ما 4تا پسر اسکول میفتن تو کلاسمون)!
ولی شایدم اسکول باشن بهتره
بعضی از این پسرا هستن انقد خودشیفته ن
فک میکنن همه میخوان براشون بمیرن!والا!
وای بعضی از این دخترا حرص ادمو بیشتر در میارن تا پسرا
دختره همچین ادااطوار د

ادامه مطلب  

میسیز بیزی  

خیلی کار دارم و سرم شلوغه
خیلیاااااا.خیلی...
امشب باید بشینم لیست کنم تا فردا برسم بهشون!3هفتست هی کارامو عقب انداختم :|
+ من یه عذر خواهی به جامعه نویسندگان خانم بدهکارم که گفتم هرچی رمان مینویسن آبکیو مزخرفه!
رمانی خوندم که واقعا دیدمو کمی تغییر داد به بانوان رمان نویس کشورم
طوری بود که 300 صفحه رمانو رد داد و وقتی 100وخورده ای صفحه به آخر رسید کاملا تو شاک بودم!طوری که امروز برگشتم و صفحه به صفحه ای که رد داده بودمو خوندم و واقعا لذت بردم.عالی بو

ادامه مطلب  

روزهاي تابستان ما  

قسمتي از حرف اول كتاب كار استان :
در مهد پرورش( كانون پرورش فكري ......) هماره رسم بر اين است كه در آخرين روزهاي زمستاني ، سالي سر سبز و با نشاط را براي ( خانه مهرباني) با محتوايي متناسب و همسو با رغبت و قابليت اعضا و مخاطبين خود برنامه ريزي نمايد. در همين راستا روز هاي داغ تابستان را هم با شور و نشاط حضور اعضا زيبا مي آفرينيم و زيبا رقم ميزنيم.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ادامه مطلب  

اهداي كتاب  

53 عنوان رمان فارسي به ارزش نه ميليون و دويست هزار ريال به همت خيرين ،خريداري و به كتابخانه عمومي وكيلي اهدا شد.كتابهاي خريداري شده از نويسندگان مشهوري مانند شهره وكيلي،ماندا معيني،تكين حمزه لو شهلا ظهوريان،اعظم توكلي ... و از رمانهاي پرخواننده و پرطرفدار ميباشد.

ادامه مطلب  

يك تقليد از زبان تركي)قالب سه مصراعي(  

من با سواد نيستم ==

از سواد ناداني سرشار==

همه را سياه مي كنم .==

===
ياغدي ياغيشلار==

بانلادي قوشلار ==

حيوان بيزيم گاميشلار==

====
اما... افسوس------------
نه باراني هست...
نه فريادي....
نه گاوميشي نه كَلي!....
====
چه حس غريبي !...

ادامه مطلب  

اما هرگز یادم نمیرود که چقدر دوستت دارم  

آسماني من سلام ، فرشته بي نظير خدا سلام
نمي داني چقدر خوشحالم كه زير باران  كلمات تو ، تمام حجم كوير جانم
سيراب مي شود ،
باراني مثل هميشه كوتاه
باراني مثل هميشه مهربان
سال ها قبل آن زماني كه تازه شعر مي گفتم در جلسات شعر خواني
شعر هاي سياسي  و اجتماعي مي گفتم به يا دارم استادي كه در آن
زمان داشتيم يكسره به من ايراد مي گرفت كه چرا حرف هاي سياسي
در شعرمي زني و آن را ربط به دفتر شعر جوان مي داد كه آن زمان
 و حتي هنوزسياسي است ...ولي واقعيتش هرگز اينگ

ادامه مطلب  

تولد دو سالگی  

خداوندا تو را شاكرم به خاطر پاکترين و زيباترين هديه آسماني ات!دستانش را که در دست ميگيرم گويي تمام دنيا براي من است، هنگامي که با پاهاي کوچکش به سمت من ميدود و در آغوشم آرام ميگيرد سراسر شادي ميشوم.من قدرت بي انتهاي تو را در نفس هاي او حس ميکنم و به اوج ميرسم.دو سال از زميني شدن فرشته کوچکم ميگذرد، هفتصد و سي  روز سراسر از شادي با دختري از جنس پاکي
دختر داشتن لذتي دارد که با هيچ کلامي نميتوان وصف کرد، لطيف و پاک مانند گلپروردگارا چه زيباست پر

ادامه مطلب  

نقد کتاب  

 
یک رمان سخت خوان
 
 
 عنوان: جمجمه ات را  به من قرض بده برادر
نویسنده: مرتضی کربلایی لو
اطلاعات نشر:عصر داستان،۱۳۹۱
 
 
رمان «جمجمه‌ات را قرض بده برادر!» تازه ترین کتاب «مرتضی کربلایی‌لو»، روایتی است
 جذاب و رمزآلود درباره دسته‌ای از غواصان واحد اطلاعات عملیات که مشغول شناسایی
 مواضع دشمن بعثی در آستانه عملیات والفجر ۸ (عبور از اروند و آزادسازی فاو) می‌باشند.
 سلیم، هلال، نورالله، هادی، حسین و کاظم غواصان دسته‌ای هستند که علی رغم
 می

ادامه مطلب  

.221. :)  

یکی از بهترین لحظه ها لحظه ایه که یکی از دوستای خوبت که اسمش مدگرل هست تو رو  به یه حرکت خیلی خوب دعوت میکنه
هر چند که مدتهاست درست و حسابی کتاب نخوندم اما 2 تا از کتابهایی که خیلی دوست داشتم رو قراره معرفی کنم اینجا
اولین رمان بلندی که خوندم و عاشقش شدم رمان دراکولای برام استوکر بودبارز ترین مشخصه اش به نظر من ترجمه اش بودهر صفحه ای که میخوندم... خودمو توی داستان حس میکردماونقدر غرق خوندنش میشدم که یادم میرفت چه روز و چه ساعتیهبه نظرم گاهی اوق

ادامه مطلب  

:)  

چند وقته دل وجیگر آپ کردن وبمو ندارم.
الانم از سر بیکاریه که اومدم.
امتحانامون دیروز تموم شد.ولی دوباره از اول تیر باید بریم مدرسه تا 15 مرداد واسه کارآموزی.
تو این ده روز باید نهایت تفریحو بکنم.
گفتم بذار از فاز رمان تخیلی ترسناک بیرون بیام.
یه رمان عشقی که دوستم داده بودو دارم می خونم جیگرم کبابه
از تیر هم که می خوام شروع کنم درس بخونم.ما هم بالاخره کنکوری شدیم.سال دیگه رو چه خاکی بریزیم رو سرمون هم کارای پیش دانشگاهیو باید بکنیم هم واسه کنکور

ادامه مطلب  

قابل توجه دانشجویان مهندسی شیمی  

 تغییرزمان انتخاب واحد:
قابل توجه دانشجويان محترم
زمان انتخاب واحدبا تاخير براي كليه دانشجويان پنجشنبه 20 شهريور از ساعت 7:30 تا 16 مي باشد. لازم به توضيح است زمان حذف و اضافه روزهاي سه شنبه و چهارشنبه مورخ 25 و 26 شهريور مي باشد.
 

ادامه مطلب  

ابن الوقت  

ابن الوقت اولین رمان یوسف انصاری است که نشر روزنه امسال آن را چاپ کرده است. 
ابن الوقت حکایت مردی است سرگردان در زمان و مکان. مردی که شاید زمانی مردد بوده بین رفتن و ماندن، حالا مردد است بین برگشتن و برنگشتن. شاید برنگشتن هم ردی از رفتن دارد رفتنی بزرگتر. 
ابن الوقت داستان تبریز است اما چرا حسی دارد مثل رمانهای مهاجرت. مثل آدمی که از خودش مهاجرت کرده و حالا روزهای زندگی در زادگاه رهایش نمی کند.
زنی در فصلی در رمان راوی میشود که من معنای روایت و

ادامه مطلب  

 

خدايا دوستت دارم
بيشتر از همه چيز...بيشتر از همه كس
دلم مي خواهد در آغوشت آرام بگيرم
نوازشم كن چشمانم يك خواب بلند را مي طلبد
فاصله ام تا تو زياد است و دستم به آسمانت نمي رسد اما
اما برايت سخت دلتنگم
من...
من از زمين خسته ام
از آدم هايش
از رسم شان
از همه چيز خسته ام...
مي خواهم به آسمان بروم آنجا كه همه چيز مي درخشد
 
خدايا دوستت دارم...
مي خواهم به ديدنت بيايم
صدايم را مي شنوي؟؟!!
دستم را بگير و با خودت ببر
مرا ببر به دنيايي كه چوپان دروغگويي در آن نيس

ادامه مطلب  

کارکرد حساب بانکی تلمبه معز السلطان تا پايان شهريور 93  

مانده

مبلغ گردش

واريز كننده /ذينفع

تاريخ

رديف


۹۳,۵۶۵,۸۷۶

-۳,۰۰۵,۰۰۰

بازگشت به اقاي باراني

۱۳۹۳/۰۶/۰۴

۱


۱۶,۴۴۶,۸۷۶

-۷۷,۱۱۹,۰۰۰

واريز به خزانه

۱۳۹۳/۰۶/۰۴

۲


۲۴,۴۴۶,۸۷۶

۸,۰۰۰,۰۰۰

اقاي ميرزايي

۱۳۹۳/۰۶/۲۰

۳


۲۸,۴۴۶,۸۷۶

۴,۰۰۰,۰۰۰

اقاي اميريان 

۱۳۹۳/۰۶/۲۲

۴


۳۲,۴۴۶,۸۷۶

۴,۰۰۰,۰۰۰

اقاي باراني 

۱۳۹۳/۰۶/۲۲

۵


۳۴,۴۴۶,۸۷۶

۲,۰۰۰,۰۰۰

اقاي سياح

۱۳۹۳/۰۶/۲۲

۶


۴۲,۴۴۶,۸۷۶

۸,۰۰۰,۰۰۰

اقاي مرتضوي

۱۳۹۳/۰۶/۲۳

۷


۴۲,۳۹۶,۸۷۶

-۵۰,۰۰۰

کارمزد

۱۳۹۳/۰۶/۲۳

۸


۴۶,

ادامه مطلب  

 

تاريخ

شرح

مبلغ گردش

مانده


۱۳۹۳/۰۲/۰۷

واریز نقدی 

۴۸۰,۰۰۰

۴۸۰,۰۰۰


۱۳۹۳/۰۲/۰۷

برداشت بابت کسر کارمزد 

-۲۳,۰۰۰

۴۵۷,۰۰۰


۱۳۹۳/۰۲/۱۰

واريزي اول آقاي ميرزايي

۱۰,۰۰۰,۰۰۰

۱۰,۴۵۷,۰۰۰


۱۳۹۳/۰۲/۱۰

واريزي اول اقاي سياح 

۲,۵۰۰,۰۰۰

۱۲,۹۵۷,۰۰۰


۱۳۹۳/۰۲/۱۳

واريزي اول کشاورزي با کسر مبلغ افتتاح

۴,۵۰۰,۰۰۰

۱۷,۴۵۷,۰۰۰


۱۳۹۳/۰۲/۲۳

واريزي اول آقاي ابراهيم پور 

۲,۵۰۰,۰۰۰

۱۹,۹۵۷,۰۰۰


۱۳۹۳/۰۳/۰۱

واریزسودعلی الحساب ماه اردیبهشت 

۱۰۲,۷۱۹

۲۰,۰۵۹,۷۱۹


۱۳۹۳/۰

ادامه مطلب  

اولين صورت حساب  

تاريخ

شرح

مبلغ گردش

مانده


۱۳۹۳/۰۲/۰۷

واریز نقدی 

۴۸۰,۰۰۰

۴۸۰,۰۰۰


۱۳۹۳/۰۲/۰۷

برداشت بابت کسر کارمزد 

-۲۳,۰۰۰

۴۵۷,۰۰۰


۱۳۹۳/۰۲/۱۰

واريزي اول آقاي ميرزايي

۱۰,۰۰۰,۰۰۰

۱۰,۴۵۷,۰۰۰


۱۳۹۳/۰۲/۱۰

واريزي اول اقاي سياح 

۲,۵۰۰,۰۰۰

۱۲,۹۵۷,۰۰۰


۱۳۹۳/۰۲/۱۳

واريزي اول کشاورزي با کسر مبلغ افتتاح

۴,۵۰۰,۰۰۰

۱۷,۴۵۷,۰۰۰


۱۳۹۳/۰۲/۲۳

واريزي اول آقاي ابراهيم پور 

۲,۵۰۰,۰۰۰

۱۹,۹۵۷,۰۰۰


۱۳۹۳/۰۳/۰۱

واریزسودعلی الحساب ماه اردیبهشت 

۱۰۲,۷۱۹

۲۰,۰۵۹,۷۱۹


۱۳۹۳/۰

ادامه مطلب  

کتاب پنجم  

سلاماومدم با معرفی یه رمان دیگه،دوستانی که به خوندن رمانهای
ایرانی علاقه دارن بهشون رمان اسطوره رو پیشنهاد میکنم.من که خودم خیلی
دوستش داشتم به خواهرمم پیشنهاد خوندشو دادم اونم خوشش اومد. نویسنده این
رمان زیبا پگاه عزیز هستش لینک مستقیم PDFلینک دوم منبع دانلود:http://www.patogheroman.com 

ادامه مطلب  

 

طلوع مي کند آن آفتاب پنهانيز سمت مشرق جغرافياي عرفانيدوباره پلک دلم مي پرد,نشانه ي چيست؟شنيده ام که مي آيد کسي به مهمانيکسي که سبز تر است از هزار بار بهارکسي,شگفت کسي, آنچنان که مي دانيکسي که نقطه ي آغاز هر چه پرواز استتويي که در سفر عشق خط پايانيتويي بهانه ي آن ابر ها که مي گريندبيا که صاف شود اين هواي بارانيتو از حوالي اقليم هر کجا آبادبيا که مي رود اين شهر رو به ويرانيکنار نام تو لنگر گرفت کشتي عشقبيا که نام تو آرامشي است طوفاني
اللهم العجل

ادامه مطلب  

دانلود رمان کرگدن  

 
نام:کرگدن
نویسنده:اوژن یونسکو
مترجم:جلال آل احمد
صفحات:201
حجم : 2.3 مگابایت
توضیحات:اوژن یونسکو (زاده ۲۶ نوامبر ۱۹۰۹ – درگذشته ۲۸ مارس ۱۹۹۴) نمایش‌نامه‌نویس و نویسنده فرانسوی با اصلیت رومانیایی است. او در سال ۱۹۷۰ به عضویت فرهنگستان فرانسه درآمد. او را بارزترین نماینده تئاتر آوانگارد فرانسه می‌نامند.
بیشتر آثار یونسکو به پارسی ترجمه شده است. مترجمین آثار یونسکو اغلب از نویسندگان و هنرمندان مشهور ایرانی بوده‌اند. بهمن محصص، جلال آل احمد

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1